+
خانه / اعتبار دین زرتشتی / نژادپرستی / نژادپرستان آریایی، صلح دوستان جنگ طلب! / یک نژادپرست: اگه بچه عربی را دیدی حتما آن را نابود کن
نژادپرستان آریایی، صلح دوستان جنگ طلب! / یک نژادپرست: اگه بچه عربی را دیدی حتما آن را نابود کن

نژادپرستان آریایی، صلح دوستان جنگ طلب! / یک نژادپرست: اگه بچه عربی را دیدی حتما آن را نابود کن

به قلم مدیر سایت
بچه قرطی های نژادپرست که «آریایی، آریایی» از زبانشان نمی افتد، دیدگاه اسلام در مورد جنگ را به باد انتقاد می گیرند و صلح دوستی اشان گوش فلک را کر می کند؛ اما همین ها همواره بر ضد عرب ها سخن می گویند و دیگران را بر ضد اینان تحریک می کنند. مگر این، غیر از جنگ طلبی است؟!
کار به جایی رسیده که در این سایت، پیام زیر را از یک نژادپرست دریافت کردم:

«عرب را در هرصورت باید نابود کرد و این نصیحت را به شما می کنم که اگه بچه عربی را دیدی حتما آن را نابود کن چون آخر خیانت و تمامی چیزهای بد است و عرب خوب پیدا نمی شود. ( بغیر از …) اشخاصی که خودشان هم از این اعراب به تنگ آمده بودند.»

این حرف ها با تفکر داعش چه تفاوتی دارد؟ هرچند تجربه نشان داده که این نژادپرستان ترسوترین افرادند. من زمان جنگ ایران و عراق را درک کرده ام و بارها در جبهه حضور داشته ام. هیچکدام از این نژادپرستان، نه تنها پا در میدان جنگ با عرب ها نگذاشتند بلکه همواره بخاطر مشکلات اقتصادی ـ که لازمه ی جنگ است ـ نق نقوترین افراد بودند!

خاطره ای از پیاده روی اربعین ۱۳۹۴
امسال در میانه ی راه پیاده روی اربعین، با ماشین خودشان، حدود هفتاد نفر از ما ایرانی ها را به روستایی فقیرنشین دعوت کردند. شب را در یک خانه گذراندیم. شام مفصل و صبحانه و محل خواب را با احترام زیاد، برایمان تدارک دیدند. حتی هرکس نیاز به حمام داشت، می توانست به حمام برود. با میزبان صحبت کردم و گفت: این برنامه را سیزده شب قبل از اربعین دارم.
در یک روستا با چنین پولی می توان املاک زیاد خرید اما هزینه ی زائران به ویژه ایرانی ها کردند. آیا درست بود ما در مقابل، فرزند این خانواده را می کشتیم؟!!! یکبار مرا به ناهار دعوت کردند اما چون سفت و محکم دعوت آنها را رد نکردم دو نفری زیر بغلهایم را گرفتند و به طرف حسینیه برای ناهار بردند. مزد دستشان کشتن فرزندشان است؟!!! آیا توجه داریم بسیاری از همین ها که از ما ایرانی ها پذیرایی می کردند، چه بسا نزدیکانشان به دست ما ایرانی ها در جنگ کشته شده بودند؟!

داعش

رفتار داعش در سوریه

۹ نظر

 1. داعش هم مسلمانند. هم شعار آنان لااله الا الله محمد رسول الله است و هم عرب
  این موضوع چه ربطی به زرتشتیان دارد.
  داعش امروز همان تازیانی هستند که ۱۴۰۰ سال قبل به ایران حمله کردند و وحشیانه همین خشونت ها را داشتند.
  مدیر محترم سایت شما باید از زرتشت بدگویی کنید چون از این راه نان می خورید.
  مکر در اسلام نیامده است بکشید بکشید…
  و قاتلوهم حتی لاتکونو فتنه
  مگر در اسلام نیامده است در دین زور و اجبار نیست پس حکم مرتد چیست
  شما کاملا یک طرفه و مقرضانه قضاوت میکنید.
  امیدوارم این نظر بنده را نیز درج کنید.

 2. توی هزار سال گذشته چند مسلمان به دست زرتشتیان کشته شده اند ؟ چند زرتشتی رو مسلمانها کشتن ؟ سایت شما به جای گفتگوی کلامی و ارایه منطق و دلیل و مدرک به استناد سخنان فیسبوکی و عکسهای کشتار داعش رو اورده به نظر دیگر چیز زیادی برای عرضه کردن برایتان نمانده .

 3. آقای داریوش این داعشیا اصلا ادم نیستن و اسلامشونو از خوارج و یزیدیان گرفتند درضمن اسلام هرجا گفته بکشید که دشمنان نهایت دشمنی واذیت وجنگو با پیامبر و مسلمانان داشتن ودر واقع کار پیامبر و حرفهای قران همون عدل و دفاع از خودشونو و آیینشونه که مقصرش دشمنان بودن بعدشم حکم مرتدم به نظر من از این قاعده مستثی نیست یعنی کسی که مرتد میشه وبه دشمنی و آزار و اذیت مسلمانان تن میده ولی یکی مرتد میشه کاری نداره و دشمنی نمیکنه با اینکه دشمنه ولی فکر نکنم مجازات داشته باشه

 4. تو ایرانی هستی ! اینقدر که تو تفرقه میندازی انگلیس موفق نبوده-کارت عالیه ادامه بده تو نابود کردن کشور و مردمت موفق میشی

 5. در تعحبم اعراب به ایرانی ها رافضی مجوس و نجی میگن اصلا نژاد پرستی نیست ولی اگر ایرانی از تاریخ و هویت خودش دفاع کنه میشه نژاد پرست و باستان گرا!!!! چقدر شما عدالت دارین؟ اونها به خلیج پارس میگن خلیج عربی . موقعی که ایران به فلسطینی ها خون صادر کرد اونها خون رو برگردوندن و گفتن خون ایرانی شیعه رافضی نباید به خون فلسطینی اهل سنت الوده بشه این حرف من نیست خانم سکینه الماسی نماینده مردم بوشهر در مجلس این حرف روفاش کرد.

 6. واقعا یک نژاد پرست آریایی با یک داعش که دختر بچه ی عرب را میکشد در اعتقادات چه فرقی دارد؟؟!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا