+
خانه / احکام / احکام اسلامی / زن مسلمان / نقد فرهنگ ایرانی: زشت تر بودن گناه جنسی زنان / مجازات گناهان جنسی مرد و زن در اسلام یکسان است و گاهی برای مردان شدیدتر
نقد فرهنگ ایرانی: زشت تر بودن گناه جنسی زنان / مجازات گناهان جنسی مرد و زن در اسلام یکسان است و گاهی برای مردان شدیدتر

نقد فرهنگ ایرانی: زشت تر بودن گناه جنسی زنان / مجازات گناهان جنسی مرد و زن در اسلام یکسان است و گاهی برای مردان شدیدتر

به قلم مدیر سایت

فرهنگ ایرانی:
در نظر ایرانی ها، زنی که مرتکب خطای جنسی شده ـ اعم از زنا و همجنس بازی و نگاه بد به جنس مخالف ـ بسیار منفورتر از مردی است که همین گناهان را مرتکب شده است.
اگر معلوم شود که زن پیش از ازدواجش، دوست پسر داشته و عکس او با دوستش لو برود، آیا برای او مشکلات بیشتری پیش می آید یا اینکه چنین چیزی در مورد شوهر افشا شود؟!

فرهنگ اسلامی:
اگر مجازات های زنان و مردان در امور جنسی را با هم مقایسه کنیم، می بینیم که عموم آنها با هم برابر است و حتی گاهی مجازات مرد سنگین تر است.
طبق شرایطی، مجازات زن و مرد زناکار بی همسر، هردو صد ضربه شلاق و برابر است. اگر دارای همسر باشند، سنگسار می شوند و فرقی بین زن و مرد نیست.
انحراف جنسی زن اگر در اسلام زشت تر باشد در حد تصور ایرانی ها نیست.

چند نکته ی جالب:
یک) اگر زن و مرد زناکار، هنگام سنگسار موفق به فرار شوند، دوباره دستگیر و مجازات نخواهند شد. قدرت زن برای فرار کمتر از مرد است و گویا به همین دلیل است که بدن زن، کمتر در خاک گذارده می شود.

دو) تعداد ضربات شلاق زن و مرد زناکار برابر است اما زن درد بیشتری را حس می کند. گویا برای اینکه تحمل درد زن با مرد یکسان باشد، ضربات زن را زن می زند و ضربه ی زن، درد کمتری دارد.

سه) مجازات زن همجنس باز، کمتر از مرد همجنس باز است. طبق فتوای امام خمینی مجازات چنین مردی، اعدام است اما مجازات زن همجنس باز صد ضربه شلاق است.

۳ نظر

  1. فرض کنیم دختری از یک قبیله با پسری از قبیله ی دیگر زنا کند. طایفه دختر خجلت زده و بی آبرو می شود اما قبیله پسر با افتخار سینه جلو می دهد. چرا؟ چون این کار را از یک طرف زشت می دانیم نه از طرف دیگر!!!

  2. کلا توی فرهنگ ما یک اشتباهی وجود دارد ان هم این است که در روابط جنسی بحث فاعل و مفعول وجود دارد. همیشه در ایران فاعل افتخار میکند و به دید زرنگی نگاه میکند که در اصل این نیست. رابطه جنسی یک قضیه دو طرفه بوده و دو طرف لذت میبرند. در صورتی که در فیلم های سینمایی آمریکایی نگاه کنید میبیند که برای هر دو طرف کلمه fuck را به کار میبرند و اصلا دید برتری و زرنگی در رابطه جنسی نیست.

     

    • در عربی هم برای هر دو طرف واژه ی «زنا» به کار می رود و برخلاف فارسی، چنین نیست که برای طرف مذکر ، یک فعل به کار برند و برای طرف مؤنث ، فعلی دیگر.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت
طراحی سایتقالب وردپرسسئو