+
خانه / گوناگون / اهل سنت / آیا ما شیعیان باهوش تریم؟
آیا ما شیعیان باهوش تریم؟

آیا ما شیعیان باهوش تریم؟

به قلم مدیر سایت
ـ دوستی گسترش تشیع در جهان را به حساب هوش شیعیان می گذاشت.
ـ یک ضد انقلاب در خارج از کشور در مصاحبه ای تلویزیونی با تأکید می گفت: کسانی که حکومت در ایران را در دست گرفته اند، خیلی باهوشند و حتی فضای اینترنت به نفع آنهاست.
ـ از یکی از مراجع تقلید شنیدم: وهابی ها می گویند: ما در سایت های فراوان تبلیغ می کنیم اما همین که یک سایت شیعه پا به میدان می گذارد، زحمت های ما خنثی می شود.
و…

واقعیت چیست؟
به نظر من این موفقیت ها را نمی توان به حساب هوش سرشار شیعیان گذاشت. یک مثال:
شخصی مدعی مالکیت یک ساختمان است اما ده ها نفر ادعای او را نمی پذیرند و بر ضد او جوسازی و هیاهو راه می اندازند. تبلیغ کنندگان، پیشرفت هایی را به دست می آورند اما یکباره آن شخص، سندی محضری و معتبر را نشان همگان می دهد. درست است که این فرد، یک نفر و تنهاست اما با این کار، آن تبلیغات در سطح وسیع، خنثی می شود. هرچند این شخص از هوش و استعداد و زرنگی لازم برخوردار نباشد.
برخی اهل سنت بویژه وهابی ها و ضد انقلاب ها تبلیغات گسترده دارند اما وقتی که ما شیعیان، به صورت مستند و مستدل حرف حق را زدیم، تبلیغات آنها خنثی می شود.

یک سؤال:
شیعیان همیشه در کشورهای مختلف پراکنده بوده اند. چرا وهابی ها در گذشته شیعه کشی نمی کردند اما در سال های اخیر، به این کار رو آورده اند؟
دلیل اصلی این است که تا چند سال پیش، حرف ما به گوش مردم دنیا نمی رسید ولی با همگانی شدن اینترنت، حرف ما به گوش مردم دنیا می رسد و موفقیت های فراوان در عرصه ی مذهبی و سیاسی کسب کرده ایم. در سالهای اخیر میلیونها نفر به تشیع گرویده اند. وقتی که مخالفان توان بحث علمی ندارند، به سر بریدن و کشتار رو آورده اند.
هرکه حق گوید ـ دیر یا زود ـ حرف او در پیش خواهد بود.

یک نظر

  1. احسنت بسیار منطقی و معقول بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>