+
خانه / ایران / ایران باستان / ساسانیان / ساسانیان در تصویر + عکس
ساسانیان در تصویر + عکس

ساسانیان در تصویر + عکس

به منظور نشان دادن بخشی از نارسایی ها در عصر ساسانی و برای روشن شدن واقعیت ها تعدادی تصویر را در این زمینه عرضه می داریم بویژه برای آنان که تصور می کنند ایران باستان، دورانی مایه ی افتخار ایرانیان است و آرزوی بازگشت به آن دوران را دارند.
صحت مندرجات تصاویر به عهده ی تصویرگران است.

تصویر فیسبوکیتصویر فیسبوکیتصویر فیسبوکی

۷ نظر

 1. باستان پرستان در توهمات خود غوطه ورند…

 2. تا بحال اینهمه دروغپردازی رو تو یک سایت یک جا ندیده بودم. آخر ما نفهمیدیم دروغ تواسلام گناه کبیره ست یا صواب و پاداش داره. شما برین فکری به حال سیاه چالهای زنداناتون بکنید که هزاران جوان بیگناه این سرزمینو به زنجیرکشیدید و سرمایه ملی روغارت میکنید. 

 3. در مورد تصویر اولی که نوشتید  ایرانیان حق مالکیت نداشتند . دلیلش این بود که سرزمین ایران از همان ابتدا کم آب بوده است بنابراین انتقال آب از منابع آبی به زمین های کشاورزی و همینطور حفاظت و نگهداری از تاسیسات آبی کاری بسیار مشکل و طاقط فرسا بوده که فرد به تنهایی از عهده آن بر نمی آمده است و اداره آن نیازمند دخالت مستقیم دولت به عنوان سازمان دهنده بوده است . به همین خاطر که افراد به تنهایی از عهده امرار معاش خود بر نمی آمدند کم کم زیر سلطه حکومت ها در می آمده اند . و این امر تا حدود صد سال پیش در ایران ادامه داشته است .میشود ریشه اصلی دیکتاتوری در شرق را کمبود منابع آبی دانست .

  در تصویر آخر جنگ بین ایرانیان و یونان جنگ های طولانی و بی نتیجه بوده است که حدود ۲۰ سال به طول انجامیده است . کشتار در آن جنگها فقط توسط ایرانیان نبوده و اقدامی متقابل بوده است . کشتار نود هزار مسیحی توسط ایرانیان اگر درست باشد در مقابل صدها هزار ایرانی که توسط اعراب در جنگ های قادسیه . نهاوند و…کشته شدند بسیار کمتر است .

  تصویر دومی با مطالبتان در صفحه مجازات سنگین برای نگاه بد در تضاد است .

 4. ممکن است شما بگویید چون نظرات من به وبسایت شما ربطی نداشت نشان ندادید خیلی خب حرف شما منطقی است اما سوال من از شما این است که چرا چونین پستهایی را در وبسایتتان قرار میدهید ولی نظرات مربوط به آن پست ها را نشان نمیدهید؟

  نظرمن نظر هم نبود سوال بود تازه سوالی کاملا مستند 

   

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>