+
خانه / فیلم و عکس / گزارش بی بی سی از قرآنی قدیمی مربوط به عصر امام علی(ع) در آلمان / قرآن در قرن های پس از ظهور اسلام تدوین نشده + فیلم
گزارش بی بی سی از قرآنی قدیمی مربوط به عصر امام علی(ع) در آلمان / قرآن در قرن های پس از ظهور اسلام تدوین نشده + فیلم

گزارش بی بی سی از قرآنی قدیمی مربوط به عصر امام علی(ع) در آلمان / قرآن در قرن های پس از ظهور اسلام تدوین نشده + فیلم

در فیلم زیر، گزارش B B C را در مورد قرآنی می بینید که در آلمان نگهداری می شود. آزمایش رادیو کربن بر آن در سال ۱۳۹۳ ش نشان داد که این نسخه بین بیست تا چهل سال پس از ارتحال پیامبر اسلام(ص) نوشته شده است. این کلیپ نادرستی این مطلب را نشان داده که برخی مدعی اند قرآن در عصرهای بعد تدوین شده است.

حجت الاسلام مهدی غلامعلی ـ قرآن آلمان

قرآن به خط کوفی در کتابخانه ی دانشگاه توبینگن آلمان مربوط به سال ۴۰ هجری. قسمتی که با رنگ سبز مشخص شده، همان تکه ای است که جهت آزمایش، جدا شده است.

۴ نظر

  1. سلام آیا این قرآن قابل خواندن است ؟ وایا تمام ۱۱۴ سوره را دارد؟ آیا تفاوتی بین این نسخه وقرآن های کنونی دیده شده است؟

  2. شما چرا عادت دارین هر چیزی را که بر خلاف یا تضاد باورهایتان هست ، نادرست بدانید ؟
    چرا راجب کشفیات به این مهمی و با ارزش ، کوتاه مینویسید ولی از ایرادات ادیان دیگر آسمون ریسمون به هم میبافید ؟

    این قرآن همانطور که مشخصه به زبان کوفی بدون نقطه کشف شده .
    این متصل السند هست به صدر اسلام یا قرآنهای کنونی با صدها تفسیر مختلف ؟

  3. شما یه موردی برام بیارید که قران تحریف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی