+
نمونه هایی از گفتار نیک! (۲)

نمونه هایی از گفتار نیک! (۲)

برخی دیگر از کامنت ها که دریافت کردم:

ایرانی:
تو یک عوضی وطن فروشی. یقین دارم که تو ایرانی نیستی و اگر هم ظاهرا باشی اجدادتو اعراب به یغما بردن…
سایت مزخرف تو هیچ هدفی جز تخریب ایران و ایرانی و به جان هم انداختن مردم ایران نداره.
تف به تو و هر کسی که تورو اجیر کرده.

یاشار:
خیلی پستی اهورا مزدا تو را در اتش دوزخ بیفکند.

موبد دیندار:
بی سلام. جوابتو نمی دم تا در خماریش بمانی. مردیکه مادر قحبه حالا پر رو شدی انجمن موبدان را زیر سوال می بری… خرفستر نجس بی مقدار تو اصلا ارزش وقت گذاشتن و پاسخ دادن نداری.

شهریار:
جمع کنید کاسه کوزه اتون رو بی ناموس ها نبینم کسی به تاریخ و فرهنگ ما توهین کنه

تازی ستیز:
گمشو عوضی پوفیوز تو تمدن میفهمی چیه کثافت که درباره ایران حرف میزنی

بهرام:
واقعا متاسفم که انسانیت خود را چنین سر بریده اید

ماه پری:
کارتون اصلا درست نیست کاملا معلومه شما یک نیت شیطانی دارید

پریسا:
مادر هرمله بی ناموس عرب زاده تازی وحشی

ماه پری خرمدین:
آقای فاطمی تو از بازمانده های همان تازی هایی هستید که به طمع غنایم ودزدیدن زن ها به ایران حمله کردند …هنوز از غنام ایران سیر نشدید.. هنوز دارید به کسانی که ایران ملک آبا واجدادی شون هست زورگویی ویاوه گویی می کنی …شرم کن.

امید:
به خدا همتون بی فکر هستین اگه وطن پرستی میشه نژاد پرستی پس خیلی خیلی گوه خوردین هشت سال جلوی عراق جنگ کردین.

عائشه:
ای روانی بی سواد بدبخت

امید:
امثال تو هستن که گند زدن به اسم ایران دیگه واقعا خاک عالم برسرت دینی که عرب اورده باشه بهتر از این از مسلمون انتظار نمیره برین خودتونو اوسکول کنید بریزین تو خیابونا شعار مرگ به دنیا بدین تا همه اوسکول فرضتون کنن

راحیل:
شرم برتوباد تخم وترک عرب.

لینک مرتبط:
قسمت اول

۱۱ نظر

 1. خوب عزیزم توهین کنی توهین میشنوی تو سایت هایی که ضد اسلامی هست هم به کامنت ها نگاه کنی میبینی چقد به نویسنده توهین شده این هم میشه نیک تر.مرد حسابی این همه زرتشت و ایران باستان رو انگولک می کنی انتظار داری نگاه کنن؟

 2. شما به طور غیرمستقیم توهین کردی برای مثالhttp://www.raherasti.ir/4186/آیا-این،-دلیل-پیامبری-است؟/ خوب خودت بگو ایا عقل شما چیزی را درک نمی کند غیرمنطقی است؟این همه به سخن این موبد احترام می گدارند.نمونه های دیگر هم هست خواستی بگو بهت بگم.

 3. بیاییم منصفانه قضاوت کنیم…

  برخلاف بسیاری از سایت ها و شبکه های ماهواره ای زرتشتی و باستان پرستان افراطی که براحتی به مسلمانان فحش میدهند و به اعتقادات و مقدساتشان توهین میکنند…این سایت فقط عقاید زرتشتیان را نقد میکند و توهین نمیکند ولی بعضی ها از این بابت ناراحت و آزرده خاطر هستند از نظر این بعضی ها، زرتشتیان حق دارند به مسلمانان توهین کنند ولی ما حق نداریم که عقاید دین زرتشت را نقد را کنیم، و اگر نقد کنیم باعث تفرقه میشود.!!!!!!

 4. یک روزی باشه که فاطمی رو زنده زنده بسوزونن به خاطر این همه توهینی که به تاریخ ایران و اقلیت مظلوم زرتشتی کرده اون روز دیر نیست نه تنها سر تو بلکه سر سهیل عرب پرست وسیاوش امیر شاهی بیسواد.

 5. یا این که قیر مذاب رو بریزن تو دهنت فاطمی هر چند تا اون موقع به سر زمین مادریت عربستان یا عراق بر میگردی.

  • اینقدر به این آ رزوهایتان فکر کنید تا اجلتان برسد. آ ن موقع معلوم می شود که قیر داغ را در دهان چه کسی می ریزند.
   لابد من هم از نظر شما عربم که از سهیل و سیاوش حمایت می کنم.

 6. هر کس که به تاریخ ایران و دین ایران باستان توهین کند یا عرب زاده یا مزدرو بیگانگان است شما که متجاوزان به ایران را مثل خدا مورد ستایش قرار میدهید ادعایی نداشته باشید ایت الله مصباح یزدی که خود گفت :ایران مهم نیست اسلام مهم است دیگر تو خود حدیث مفصل بخوان.(در مصاحبه با خبرگزاری قم در سال ۱۳۸۷)

 7. ممنون از سایت خوبتون، و همچنین ممنون از مردم نژاد پرستمون که اینقد راحت به نژاد های دیگه توهین میکنن و خودشون رو برتر میدونن و بعد میگن روشنفکرن

  متاسفم……

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>