+
خانه / جمعیت شناسی / جمعیت مسلمانان / ایران در حال بازگشت به امپراتوری عصر باستان
ایران در حال بازگشت به امپراتوری عصر باستان

ایران در حال بازگشت به امپراتوری عصر باستان

هنری کیسینجر ـ وزیر اسبق امور خارجه ی امریکا ـ در مصاحبه ی اخیر: اکنون خاورمیانه شاهد شکل گیری یک کمربند شیعی از تهران تا بیروت است، که این فرصتی برای احیای امپراتوری پارس را به ایران داده است.
وی با تأکید بر اینکه آمریکا در هر صورت نباید نقش ایران در تحولات جهان را نادیده بگیرد، مطرح کرده است: «نوعی کمربند شیعی از تهران تا بغداد و از آنجا تا بیروت شکل گرفته است. این وضعیت، این فرصت را به ایران می دهد تا امپراتوری پارس باستان را این بار با عنوانی شیعی، احیا کند.»
شاید این سخن کیسینجر اشاره به گرایش دیگران به تشیع نیز داشته باشد. حال که چنین فرصتی پیش آمده که ـ در پناه خون شهیدان ـ امپراطوری ایران در عصر باستان و با آبرومندی بهتر در حال شکل گیری است، متأسفانه عده ای ایراندوست، همچنان حاضر نیستند با نظام فعلی ایران همراهی داشته باشند تا این مقصد مهم تحقق یابد!

گزارش کامل تر در سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی

۲۱ نظر

 1. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید هم وقتی برای کمک به مسلمانان میانماری نداشته باشد ویا انگیزه ای برای جلوگیری از نشر ادیان منسوخه مثل زرتشتیگری بودیسم و مسیحیت و….. ومذاهبی مثل وهابیت وبهاییت و…… درایران نداشته باشد……چونکه بزرگترین هم وغمش شده ایجادحکومت وامپراطوری پارسی باستان بردیگر ملل ومذاهب با چتر تشیع واسلام …….ویا صندلی ریاست جمهوری از تخت شاه پهلوی هم بایدگران تر و نرمتر باشد….
  اگرهم دلیل کارهایشان را بخواهیم دقیقا همان سخنان امویان و بنی عباس و ساسانی و….را تکرار میکنند.

 2. ازمعاویه پرسیدند چرا چنین تاج وتخت و تجملاتی درست کرده ای گفت من نزدیک امپراطوری روم هستم عرف انان است و باید عظمت اسلامی وحکومتمان رانشانشان دم…….از عمربن خطاب پرسیدند چرا حق امام علی را گرفتی گفت مصلحت بود گفتند چرا ازاذان کاستی گفت الان وقت جهاد است ونه دیگر چیزی….
  اگر الان بپرسیم چرا تجمل گرایی میشه میگن عرف است و باید نشان غرب داد.اگربپرسیم چرا اقدام کوچکی (نه اینکه فلسطین رابیخیال شوند)برای میانمار نمیشه میگن مصلحت نیست و مسیله اصلی فلسطین است.

 3. اگر از این باستانپرستا بپرسم چرا درایران باستان اینهمه جنگ بود میگن کوروش و….میرفتند کمک مردم میکردند وظالم هارا میکشتند اگرازغرب بپرسیم دلیل استعمار توچیه میگه بردن ازادی برای دیگران .
  هرچند میدونیم دلیل اصلی اینها حکومت کردن بردیگران بوده .
  اگرازایران هم بپرسیم همین هارا میگویند.
  هرچند رهبری وامام هزاربار فرموده اند که هدف ما حکومت کردن بردیگران نیست ولی .متاسفانه خیلیها در این نظام سعی در حکومت کردن دارند باهراسمی تشیع وپارسی و….زیر چتر تشیع یا………. .

 4. وقتی مسلمین ایران وعراق وفلسطین وسوریه وبحرین و لبنان و…..ازهمیشه به هم نزدیکترشده اند و جبهه ی مقاومت شیعی واسلامی درمقابل اسراییل شکل گرفته چنین حرف هایی که صددرصد تهمت ی بیش نیستند وبرای ایجاد فتنه در این مناطق اند برای بدبینی به نظام اسلامی در میان مردم …حتی اززبان کسینجر هم شنیده خواهند شد ….
  باهمین حرف هابود که عراق رو به جنگ باایران کشاندند حالادوباره میخواهند جنگ قومیتی راه بیاندازند.

 5. وقتی قصه ی نماینده ی سعد وقاص سردار سپاه پیروز قادسیه که با پای برهنه ونیزه امدنزد رستم و به تمام تجملات وغرور شاهان وفرماندهان پارس و رستم فخرزاد نیشخند زد و حقیرشان شمرد را میگوییم مسیولین بالبخند میگویند این یه قصه است ومال قدیمه الان چنین کار زشته و………
  دریغا که یهودیزاده ای مثل قذافی همین کاررا با غربیان میکرد ونشان داد الان هم باچنین کاری به ظالمان میشود نیشخند زد ولی ما شیعیان ؟

  وقتی امام خمینی وامام خمنه ای را الگوقرارنمیدهیم مجبوریم رستم فخرزاد وشاهان پارسی و اسراییل وامریکا راالگو قرار بدهیم وزیرچترتشیع شاهنشاهی پارسی را برقرار سازیم.

 6. معمولا کارشناسان این جور کذبیات به خاطر شیعه هراسی و شاخ کردن هر چه بیشتر اهل سنت و گروه های جنایتکار سنی ابراز میکنن وگرنه چنین کمربند شیعی واقعا وجود ندارد و در حال رشد نیست!
  بر عکس کاهش ازدواج و افزایش تک فرزندی میان شیعیان و در مقابل افزایش جمعیت اهل سنت این امکان میده که بزودی ایران به یک کشور سنی تبدیل بشه و شیعه برای همیشه محو بشه …

  • معمولا کسانی که در مورد آینده ی جمعیت پیروان ادیان اظهار نظر می کنند، تنها زند و زا را در نظر می گیرند اما توجه به دلیل و برهان حقانیت شیعه ندارند و توجه نمی کنند که با در دسترس قرار گرفتن ابزارهایی چون اینترنت و ماهواره، شیعیان می توانند، حقانیت خود را بادلیل و مدرک به گوش دیگران برسانند و در نتیجه گرایش به تشیع بیشتر خواهد شد

   • شمس الدین ایلدگیز

    نظر شما در مورد آیات ۳۰ ۳۱ و ۳۲ سوره روم چییه؟ امام علی (ع) بخاطر عدم تفرقه در بین امت اسلام سکوت کردند ، حالا شما به ساز تفرقه اندازان در امت کبیر اسلام می رقصید و سخنان آن ها را تکرار می کنید؟

    پاک دلانه روی به دین بیاور، این فطرت الهی است که مردمان را بر وفق آن آفریده است، در آفرینش الهی تغییری راه ندارد، این دین استوار است ولی بیشترین مردم نمی دانند. روی بسوی او آورده و از او پروا کنید و نماز را برپا دارید و از مشرکان نباشید. از همان کسانی که دینشان را پاره و پراکنده کردند و فرقه فرقه شدند، هر گروه به آنچه دارند دلخوشند.

    به نظر من تا زمانی که مسلمانان به جای لفظ اسلام از الفاظ شیعه و سنی و حنفی و مالکی و زیدیه و … استفاده می کنند شکست پیش روی ماست و حکومت ایران تا زمانی که در جغرافیای خود بین مسلمانان تبعیض قائل می شود و حتی ارامنه و آشوریان را که خون مسلمانان را در شیشه کرده اند به خود نزدیک تر می داند نمی تواند پرچمدار اسلام حقیقی باشد.

    • بحث علمی ایرادی نداره. اگر بحث از خلافت پیامبر(ص) مثل بحث در دیگر زمینه های علمی باشه چه ایرادی داره؟ نگفتیم: هرکه مخالف با عقیده ی ما در مورد جانشینی پیامبره باید از دم تیغ گذرونده بشه (چنانکه داعش اینگونه آدم کشی می کنه)

  • اگر یکم منطقه را ببینید متوجه هلال شیعی شکل گرفته میشوید نیازی به اثبات و اخبار وتفسیر نیست. درحال رشدنیست ..چون رشدیافته واین هلال شکل گرفته تمام ……منتهی رسانه های بزرگوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام نمیکنند.
   در لبنان ,سوریه,عراق,جنوب عربستان,ایران,بحرین,بسیج مردمی شیعی باوحدت بااهل تسنن تحت رهبری مقام معظم رهبری شکل گرفته . همشون هم میگویند رهبرشان امام خامنه ای است.
   تازه بقیه جاهاروهم نگفتم.

 7. تازه یمن رو یادش رفته که ایران با حمایت از گروه انصارالله اونجا هم نفوذ داره وعن قریبه که دولت یمن رو ساقط کنه !!در نفوذ گسترده ایران در عراق و سوریه و لبنان که شکی نیست اما کیسینجر در امپراطوری پارس مبالغه کرده مگر اینکه اسراییل و عربستان و آمریکا مرده باشن اونوقت حرفش درسته . سقوط صدام و قدرت گرفتن حزب الله و رشد قدرت و جمعیت شیعیان در عراق و لبنان و عقب نشینی مخالفان بشار اسد باعث گسترش نفوذ ایران شده . اما آمار نشون میده متاسفانه رشد جمعیت شیعیان ایران که اغلب در مرکز و شهر های بزرگن کاهش پیدا کرده .سنی ها در همه جای دنیا دارن زیاد میشن در اسراییل در اراضی اشغالی رشد جمعیت مسلمانان سنی ۲ برابر یهودیان صهیونیست هست . به شخصه زندگی در کنار برادران اهل سنت رو به زندگی در کنار مجوسیان ترجیح میدم

  • نامه حضرت علی (علیه السلام) به مالک اشتر نخعى:
   مهربانی به رعیت و دوست داشتن آنها و لطف در حق ایشان را شعار دل خود ساز، زیرا آنان دو گروهند یا همکیشان تو هستند یا همانندان تو در آفرینش.
   آقا سهیل عزیز البته که زندگی در کنار باستانگرایان افراطی بی دین مثل زندگی در جهنمه ولی هموطنانمون در در هر دین و مذهبی که باشند برایمان عزیزند، و ما باید حساب هموطنان زرتشتیمون رو از باستانگرایان افراطی خشک مغز متعصب جدا بدونیم.

 8. حکومت بتونه شکم همین شیعه های کشور خودمون را سیر کنه شیعه کردن دیگران پیشکش. آیا مشکل مردم ما شیعه کردن دیگران است؟ شما یا درآمدهای بالایی دارید و هیچ مشکلی ندارید و مشکلات مردم را نمیبینید که به فکر گسترش شیعه هستید!!!! فعلا که آمار فقر،بیکاری، فحشا، زنان شوهردار خیابانی، اعتیاد،دزدی ، اختلاس،خودکشی، افسردگی ،بیمارایهای روحی روانی، رفتن دختران شیعه به دبی و همنشینی با عربهای سنی،در خانه ماندن دختران با سن بالای ۳۵ سال و…… روز بروز داره بیشر میشه. بهتر نیست حکومت به فکر حل مشکلات مردم باشه تا گسترش شیعه؟

 9. کمترین پول برای انتشار مذهب توسط شیعه ونظام خرج میشود.خرجی که شیعه برای نشر مذهبش میکنه درقیاس با وهابیا عرفانهای نوظهور مسیحیان زرتشتیان وباستانگراهای خارج کشورباهمکاری داخل وبودیسم و فراماسون و…….مثل یک میمونه به هزار ….
  تشیع حقیقتی است که پیش میرودوجهان را فرامیگیرد چه شیعیان پول بزارند چه نزارند …همینطوری که داریم میبینیم.
  گسترش تشیع تمام این بدبختی هارا دفع میکند ..اگر مسولین و مردم به تشیع واسلام عمل بکنند چنین بدبختی هایی رانمیبینند . همه ی اینها کسانی اند که ازاهل بیت ونماز وقران فاصله گرفته اند ..قران کریم برنامه ی زندگی راارایه داده اینا هستند که عمل نمیکنند.

  • دلیل پیشرفت تشیع با کمترین هزینه همان استدلالهای عقلی است که پشتوانه ی این مذهب است. کافی است که این استدلالها به درستی و با زبان ساده به گوش دیگران برسد.

 10. آقای پیمان، اگر بخوایم ملی‌گرایانه (خودخواهانه) هم فکر کنیم، نتیجه این میشه که گسترش تشیع باعث افزایش قدرت ایران در منطقه میشه (همونطور که شده). امروز اگر گسترش تشیع در منطقه نبود، “ایران” هم وجود نداشت. اگر هم وجود داشت، تحت نقشه خاورمیانه جدید، تحزیه شده بود ! اون وقت شما باید غصه میخوردی که ناموس این ملت داره تو دیسکوهای ایران تحزیه شده واسه خوشایند دیگران وول وول میخورد.
  همونطوری که گسترش وهابیت بسیار برای عربستان و دولتهای وهابی سود داره.
  گسترش تشیع قدرت و نفوذ ایران رو تحکیم میکنه. ایرانِ مشکل‌دار بهتر از اینه که اصلاً ایران وجود نداشته باشه.
  این نگاه ملی گرایانه خودخواهانه بود.
  وگرنه نگاه ما گسترش حق در تمام جوانب هست.

 11. عبدالله (اصلاحیه)

  کامنتهایی که گذاشتم بیشترلایق پهلوی بودتا جمهوری اسلامی.
  خوشبختانه بدلیل ولایت فقیه امکان انحراف صفر است.
  البته اگر انحراف برداشت بشه که به نظرم اینجانب اشتباهاتی کردم.

 12. به امیدروزی که مجددا حکومت عظیم وبزرگ اسلامی را دایرکنیم .تاجلوی وحشیگریها درتمام جهان برضد مسلمانان ودیگران را بگیریم.
  و چه بهتر اگر مردم ایران یعنی قوم مخفی قران بتوانند گوی را ازدیگران بربایند.
  که البته همگی اینها شده ویادرشرف شدن است……

 13. کامنتهای بالای اینجانب درباره ی پهلوی صدق میکنه نه الان چون ولایت فقیه هست وامکان انحراف صفر است.

 14. این کمربند تا الان فقط با دلارهای نفتی سفت شده ،
  نه صنعتی ، نه تولیدی تا وابستگی اقتصادی ۱۰۰%
  کالاهای چینی ، بنزین آلوده ، محرومیت ناشی از اختلاس ، زندانیان ……….
  نفت که تمام شود ، کمربند شل میشود و ماهیت دروغین و پوچ شیعه آشکار میگردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت
طراحی سایتقالب وردپرسسئوسرویس و تعمیر کولر گازی