+
خانه / اعتبار دین زرتشتی / نژادپرستی / پرسشی از زرتشتیان و نژادپرستان
پرسشی از زرتشتیان و نژادپرستان

پرسشی از زرتشتیان و نژادپرستان

به قلم مدیر سایت
مهم ترین ابزار تبلیغی زرتشتیان، این است که زادگاه دینشان ایران است و زرتشت ایرانی بوده (به فرض قبول آن).
دلیل بی رغبتی میهن پرستان و نژادپرستان نسبت به اسلام، همین است که مهد اسلام سرزمینی دیگر است و آورنده ی آن نیز آریایی نیست.

سؤال:
شما که با ابزار نژاد و ملیت به اسلام می تازید، الآن با استفاده از کامپیوتر و اینترنت در حال خواندن این متن هستید. چرا از کامپیوتر و اینترنت که نه زادگاهشان ایران است و نه آورنده ی آنها نژاد آریایی دارد، استفاده می کنید؟
آیا مخترع برق ایرانی بوده که هیچکدامتان حاضر نیستید برای یک روز هم که شده از آن دست بردارید؟ بهره مندی از تکنولوژی در نظر شما چه جایگاهی دارد؟
مگر امروزه کسی می تواند ادعا کند که هرچیز خوب در نژاد من است و هرچه در غیر از نژاد من تبلور یابد مردود است؟

جواب:
منطقی ترین پاسخ شما این خواهد بود که: ما هرچیز خوب که از هر ملت و نژاد باشد می پذیریم.
بنابراین شما باید اسلام را که دینی معقول و منطقی است و کاربرد آن، منحصر در نژاد و ملیتی خاص نیست بپذیرید. اسلام که می گوید: دزدی نکنید، دروغ نگویید، نیرنگ نزنید، خدا را عبادت کنید، به پدر و مادر احترام بگذارید و … اختصاص به هیچ نژاد و ملت و زمانی خاص ندارد.

۷ نظر

  1. احسنت استاد فاطمی !
    جالب بود.
    البته ناگفته نماند که زرتشت هم اهل نقطه ای در قزاقستان یا تاجیکستان یا شاید شمال شرق افغانستان امروزی بود.

  2. زرتشت هم رهبر یک جریان ضد فرهنگ آریایی بود !! نمونه ش مخالف او با دئوها ! چون آریایی ها خدایانی رو پرستش میکردن که دئوها نام داشتن و زرتشت هم علیه این خدایان قیام کرد.

  3. تو راست میگی زرتشت دین بدیه.همه چیو تو این سه تا جمله اوردهچون کسیو به جرم متفاوت فکر کردن گردن نزده.نه گفته تا ۴ تا زن می تونی بگیری.برده و کنیز هم آزاده.هر روزم نمی تونی ۳۶۵ روز سال رو با خوندن چندتا جمله جادویی مجوز خوابیدن با۳۶۵تا زن مختلفو بگیری طوری که خدا فقط با این چندتا جمله جادویی نه تنها ناراحت نمیشه  بلکه بهشتتم تضمین شده می کنه  .نه هم با زور شمشیر کشوری و خون ریزی و تجاوز دینشو به کشوری تحمیل کرد.آره واقعا زتشت دین بدی هست.چون فقط ۳ تا کلمه گفت "خوب صحبت کنید"."خوب فکر کنید"".خوب عمل کنید". وبقیه آپشن های اضافی مخصوصا آپشن های جنسی رو نداشت. 

  4. سلام
    ممنون که پیام منو می خونید لطفاً منو بیشتر با این دین آشنا کنید نمی دونم چطور می تونم اطلاعات بیشتری راجع به دین زرتشت داشته باشم فقط اینو می دونم که الان دینی ندارم و تنها حسی که می تونم براتون توضیح بدم اینه که در کنار نام دین زرتشت ارامش بیشتری دارم . وقتی دلم میگیره نمی دونم باید چیکار کنم . همسرم میگه دلیلش اینه که به هیچ دینی اعتقادی نداری . مسلمان زاده ام اما اسلام و قبول ندارم به دلایلی که شاید فقط برای من قابل قبوله . اگر می تونید به من کمک کنید اوستا را خوندم انجیل را هم همینطور قرانم ترجمش رو خوندم همیشه پیش خودم می گم اگه یک روز از عمرم باقی مونده باشه و بخوام دینی رو انتخاب کنم اون دین زرتشته . برای فرزندم در آینده نگرانم نمی دونم در مورد دین چه توضیحاتی باید بهش بدم . منو کمک کنید لطفا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت
طراحی سایتقالب وردپرسسئوسرویس و تعمیر کولر گازی