+
خانه / گوناگون / اهل سنت / رئیس علمای اهل سنت فرانسه به تشیع گروید
رئیس علمای اهل سنت فرانسه به تشیع گروید

رئیس علمای اهل سنت فرانسه به تشیع گروید

به قلم مدیر سایت
همانگونه که قبلا گفته ام: به زودی تشیع، در سراسر دنیا گسترش خواهد یافت. گزارش خبرگزاری فارس، نشانه ی صحت این ادعاست:
شیخ سانکو محمدی ـ امام مسجد و رئیس مرکز افتا و رئیس علمای اهل سنت فرانسه ـ در جریان دیدار اخیرش از کربلای معلا اعلام تشیع کرده و گفته است: به آیت الله سیستانی بگویید که از امروز سرباز تشیع هستم.
بنابر این گزارش، او فرانسوی کامرونی الاصل است که ۴۳ سال در فرانسه زندگی کرده و به ساخت مساجد در این کشور مشهور است. او پس از برگزیدن تشیع، از اینکه در ۶۸ سال از عمرش، شیعه را نشناخته اظهار تاسف کرد.

شیخ سانکو محمدییادآوری:
افرادی از میان شیعیان سراغ داریم که به ادیان و مذاهب دیگر پیوسته اند اما تاکنون یک عالم شیعه که واقعا با این دین آشنا باشد، از تشیع دست برنداشته است. ارزش شیعه شدن هرکدام از شیخ سانکو محمدی، عصام العماد، تیجانی و… از هزاران شیعیه که از تشیع خارج می شوند، بیشتر است.

شیخ سانکو محمدی

۴ نظر

  1. واقعا احسنت داره چنین عالمی که اینقدر بی تعصب به دین نگاه می کنه که وقتی حقیقت را می بینه به راحتی طرفش میره.

  2. بسیار تحسین برانگیز است……آقای فاطمی اگه میشه درمورد شهید ادواردو آنیلی هم مقاله ای بنویسید تا مردم با این شهید بزرگوار آشنا بشن……شهید ادواردو آنیلی واقعا یک اسطوره بود…

  3. خداروشکر. به ایشون تبریک و خیرمقدم عرض می کنم. خداوند انشاالله توفیق هدایت رو به سایر برادران بی تعصب ما هم عنایت بفرماید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت
طراحی سایتقالب وردپرس