+
خانه / احکام / احکام زرتشتی / ازدواج زرتشتیان با محارم / افتادگی ازدواج با محارم از اوستا / کمک خواهی از بازدیدکنندگان گرامی
افتادگی ازدواج با محارم از اوستا / کمک خواهی از بازدیدکنندگان گرامی

افتادگی ازدواج با محارم از اوستا / کمک خواهی از بازدیدکنندگان گرامی

«روایت پهلوی» ـ از کتب کهن زرتشتی ـ خویدوده یا همان ازدواج با محارم را از اوستا نقل کرده است و حتی آثار و برکات آن را نیز برشمرده است اما این مطلب را در اوستا نیافتم. چه بسا از آن حذف شده باشد یا مترجمان به درستی ترجمه نکرده اند.
اگر دوستان به عبارتی مشابه این نقل در اوستا یافته اند، ممنون می شوم که آدرس آن را در اختیار قرار دهند. سپاس فراوان

روایت پهلوی ص 7

روایت پهلوی ص ۷

روایت پهلوی ص 8روایت پهلوی ص ۸

۷ نظر

  1. سلام یعنی میخواید بگید ایرانیا حرومزاده بودن و عربا اومدن بهشون ادب یاد دادن؟

  2. اونم عربایی که خودتون میگید کافر و مرتد و منافق بودن.منظورم با عمر بن خطاب و کساییه که ازش پیروی کردن و حمله کردن به ایران.یعنی منافقا اومدن به ایرانیا ادب یاد دادن و ایرانیا حرومزاده و تخم حروم بودن؟

  3. حالا خودشون قبول دارن که ازدواج محارم بینشون هست یا نه؟
    مثلا وهابی ها به ما میگن به دلیل اینکه میگید یا علی و…شما قبر پرست هستید.ولی ما شیعیان قبول نداریم قبر پرست هستیم.ما میگیم یا علی گفتن یعنی کمک خواستن از حضرت علی نه پرستیدن حضرت علی.ما باید بگیم منظورمون چیه نه بقیه.حالا هزار بار هم وهابیا بیان بگن شما مرده پرست هستید یا چرت و پرت شما کدوم رو باور میکنید؟
    زرتشتی ها چی میگن؟این ازدواج الان هم در بینشون هست؟قبولش دارن؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلافروش ویلا