خانه / فیلم و عکس / هر انسان آمیخته ای از نژادهای مختلف + فیلم
نژاد پرستی

هر انسان آمیخته ای از نژادهای مختلف + فیلم

به قلم مدیر سایت
عده ای مدعی اند که تنها کسانی باید در ایران زندگی کنند که نژاد آریایی دارند و بقیه از ایران بروند! به فرض که چنین حرفی درست و منطقی باشد، یافتن نژاد آریایی خالص ممکن نیست.
فیلم زیر نشان می دهد پس از آزمایش آب دهان چند نفر از کشورهای مختلف، معلوم شد که نژاد هیچکدام خالص و از یک کشور نیست.

خرداد ۱۳۹۵

همچنین ببینید

علت دم زدن عده ای از ملیت ایرانی

به قلم شهید مرتضی مطهری «در این اواخر افرادى بیشمار تحت عنوان دفاع از ملیت …

۱۱ نظر

 1. همانطور که میدانید ریشه همه انسانها از قاره افریقا است وهمه انسانها اناتومی و فرمول خون و بیماریهای مشابه در ۵ قاره دارند و میتوان اگر احتیاج باشد قلب .کبد کلیه. یک افریقای را به یک اروپایی پیوند کرد و برعکس .کسانی که ادعای اریایی دارند افراد شکست خورده.ضد اجتماع و حاشیه ای هستند و روان مختل دارند ایرانیان غقدهای مثل بعضی جهودان خودرا ابر انسان میبیند .(من انم که رستم جوانمرد بود)ولشان کنید بحال خود اگر توهین و افترا زدند پلیس را خبر کنید انها را ببرد .

 2. سلام
  قبول دارید که خود شما هم سید نیستید ?

   • خودتون فرمودید که انسانها امیخته از نژادهای مختلف هستند?
    بنده در مورد این پست پاسخ جامعی دارم ، فقط میخوام بدونم قبول دارید که ژنهای پیامبر در بدنتون نیست ?

    • مدیر سایت

     طبق شجره نامه ای که داریم، نسب ما میرسه به امام حسن مجتبی(ع) اما دیگه از وجود ژن جد حدود سی ام خبر ندارم

    • با سلام ؛ سخنانی بسیار عجیب ، آقای ارسطو :
     آریایی ها ۴۰۰۰ سال پیش – حدودا – آمدند به ایران و اینهمه مخلوط شدن با نژاد های دیگر در ایران بوده است اما هنوز هم که هنوز است نژاد آریایی را میتوان یافت کرد در نژاد برخی مردم ایران [ اگرچه خیلی کم است ] آنوقت انتظار دارید نژاد ۱۴۰۰ سال پیش نباشد ؟ آنهم وقتی برخی سادات تا این حد اند که دیده ام مثلا دختر گفته است شوهر سادات میخواهد . معلوم است که نژاد کاملا از بین نمیرود ، اما وقتی تا چندین نسل مثلا مادران سادات نبوده اند ، ژن کم و ژن های دیگر هم آمده و مخلوط میشوند ، اصولا عنوان این پست را باید در سخنانتان لحاظ میکردید ، انسان ها آمیخته ای از نژاد های مختلف اند اما برای سادات میتوان گفت که رد پای ژن پیامبر و یا ائمه را [ اگرچه پروتئینی بیشتر نیست و نمیدانم این پروتئین برای برخی ( بخصوص باستان ستایان ) چرا اینقدر مهم شده است ] میتوان در ژنشان دید ، اگر سادات واقعی باشد . احترام به سادات بخاطر ژن خودشان نیست ، بخاطر نسبشان است که میگویند این بالأخره میرسد به پیامبر و ائمه و احترام به پیامبر هم بخاطر ژنش نیست ، بخاطر عمل و رفتار و احترامی است که خداوند برای او بیان کرده است .

     • درود
      اگر بحث ازدواج باشه که ایرانیان بیشتر از سادات روی ازدواج دودمانی تاکید داشتند ،بحث خویدوده مربوط میشه به ازدواج هایی که بین اعضای خاندان صورت میگرفت و اگر دقت کنید عقد اسمانی دخترعمو و پسرعمو یک سنت ایرانیه . تاکید روی ازدواج دودمانی تا حدی بود که برخی پادشاهان و مغان با خواهرشون ازدواج میکردند پس جلوی غازی ملق بازی در نیار .
      اگر بحث حملات به ایران و تجاوزها باشه که منابع تاریخی مانند طبری اصلا قابل استناد نیستند ،طبری هیچ سندی برای ۱۶جلد تاریخش نداده و تا زمان رویدادها ۲۰۰ سال اختلاف زمانی داشته است.
      چنگیزخان یه شخصیت افسانه ایه، شما اگر کلاه خودتو قاضی کنی ان چنگیزی که این همه تجاوز کرد نسلش الان کجای ایرانن ؟ منظورم اینه زردپوستای چشم بادامی (شبیه افغانها)کجای ایران دیدید؟نژاد مغولها الان هم ده میلیون بیشتر جمعیت ندارند که در مغولستان و چین زندگی میکنند .چطور جنابعالی میگید نصف ایرانی ها مغولند؟
      حملات عربها هم منبع قابل اعتماد نداره، بواز شوشان مورخ اسراییلی میگوید تاریخ طبری بانک اطلاعات نیست بلکه ادبیات(رمان) است . برخی معتقدند عربهای سلسله اموی مسیحیان اطراف ایران کنونی بودند که تمدن و مناطق زندگی خودشونو داشتند و هنوز هم دارند .اگر خارج از قصه نویسی اسلامی تاریخ بخونیم تاریخ سبیوس در کمترین فاصله زمانی با رویدادهای جنگ حمله عربهای مسیحی به ساسانیان در منطقه “حیره” را تایید کرده است .

     • « ایرانیان بیشتر از سادات روی ازدواج دودمانی تاکید داشتند »
      خوب شد ما گفتیم برخی سادات … اصولاً بین برخی با اکثر آیا در فرهنگ لغت شما فرقی است ؟ .
      « بحث خویدوده مربوط میشه به ازدواج هایی که بین اعضای خاندان صورت میگرفت و اگر دقت کنید عقد اسمانی دخترعمو و پسرعمو یک سنت ایرانیه »
      دوست دارم این دروغ را باور کنم لکن دینکرد تعریف دیگری از خویدوده ارائه میدهد ، آیا شما معتبر تر از دینکردید ؟ .

      و اما سخنانی که تنها بخوانیدشان کافیست :
      « منابع تاریخی مانند طبری اصلا قابل استناد نیستند طبری هیچ سندی برای ۱۶جلد تاریخش نداده و تا زمان رویدادها ۲۰۰ سال اختلاف زمانی داشته است »
      گزنفون چند سال با کورش فاصله داشته ؟
      اوستای ساسانی که این اوستا از آن است چند سال با زرتشت فاصله داشته ؟
      آیا سندی دال بر تأیید وجود شخصی به نام زرتشت است تا بعد از آن به طبری برسیم ؟ .
      « چنگیزخان یه شخصیت افسانه ایه »
      زرتشت افسانه ای نیست ؟ کورش افسانه ای نیست ؟ چنگیزخان افسانه ای شد ؟ اگر چنگیز خان هشت قرن پیش افسانه ای است ، زرتشتی که اصلا معلوم نیست در چه قرنی یا حتی چه هزاره ای بوده چه هست ؟ .
      « چطور جنابعالی میگید نصف ایرانی ها مغولند؟ »
      … ؟؟؟ !!!!

      ما گفتیم : چطور ممکن است نژاد آریایی بقول باستان ستایان مانده باشد لکن نژاد سادات نمانده باشد در حالیکه زمان سادات برای ۱۴ قرن پیش است ولی آریایی بسیار بیشتر از آن است …
      کجاست جواب ؟

 3. بسم الله الرحمن الرحیم
  اگه چنگیزخان یک شخصیت افسانه ای هست پس فرمانده کل مغولها کی بوده
  که دستور حمله به ایران و دیگر مناطق را در آن زمان میداده ؟

 4. دینکرد که لغت نامه نیست ، شما برای ریشه یابی خویدوده به لغت شناس رجوع کن ، اگرچه اختلاف نظر هست و بهترین ریشه یابی که با زبان کردی هم تناسب دارد ازدواج دودمانی است اما اگر نظر لغت شناسان را هم بدانیم خوی(خویش)دوده (ازدواج). یعنی ازدواج با خویشان .شما طبق نظر چه دیوانه ای میگویید خویدوده یعنی ازدواج با محارم ؟اصلا در زبان پهلوی کلمه محرم و محارم و حرام برگردان ندارد. خب لغت ریشه یابی کنید .
  تازه دینکرد در مورد خویدوده مشی و مشیانه صحبت کرده و انها با پدر مشترک ان خواهر و برادری که تو گمان میکنی نبودند !
  کسی نگفته گزنفون و کنزیاس و هرودوت معتبرند ، اینها منابع تاریخی هستند که باید باید با بررسی انها به حقایق تاریخی رسید ،نه طوطی وار انها را خواند ، حداقل اعتبار گزنفون اینه که واقعیات هخامنشیان هم توسط خداینامه ها و هم توسط نویسندگان رومی اثبات شده و اختلاف نظر اساسی ندارند اما طبری قصه بافته ،قصه هایی که با نوشته های رومی ها و ارمنی ها اختلاف نظر اساسی دارد ، سبیوس میگوید مسیحیان در حیره با ساسانیان جنگیدند طبری میگوید اعراب پابرهنه سرزمین حجاز در قادسیه. سکه ها و سنگ نوشته های خلفا گواه مسیحی بودن انهاست .گذشته ازینها طبری اصلا نمیداند اختلاف ۷۰ هزار نفری و ادوات نظامی و برتری نفرات ساسانیان در یک جنگ را تحلیل کند و با چند ترفند کودکانه به سبک خرافات نامه تورات پیروزی را به اعراب بادیه نشین میدهد . مگر حرکت یک ارتش ۵۰ هزار نفری از مکه تا اهواز کار ساده ایه ؟هزار و چهارصد کیلومتر راهه . یک ماه پیاده روی و نیاز با اذوغه بسیار زیاد و از همه مهم تر روحیه ای دیوانه وار که با جنکیدن با یک ارتش پولاد زره که ۷۰ هزار نفر بیشتر از شما باشند ؟ طبری این اراجیف را گفته که صدام ها و داعش ها هم گمان میکنند میتونن با دست خالی ایران و کشورهای دیگه رو شکست بدن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code