خانه / فیلم و عکس / هر انسان آمیخته ای از نژادهای مختلف + فیلم
نژاد پرستی

هر انسان آمیخته ای از نژادهای مختلف + فیلم

به قلم مدیر سایت
عده ای مدعی اند که تنها کسانی باید در ایران زندگی کنند که نژاد آریایی دارند و بقیه از ایران بروند! به فرض که چنین حرفی درست و منطقی باشد، یافتن نژاد آریایی خالص ممکن نیست.
فیلم زیر نشان می دهد پس از آزمایش آب دهان چند نفر از کشورهای مختلف، معلوم شد که نژاد هیچکدام خالص و از یک کشور نیست.

خرداد ۱۳۹۵

همچنین ببینید

نژادپرستی

زرتشتی، دین آبا و اجدادی / پیروی از آبا و اجداد نباید به هر قیمتی باشد

به قلم مدیر سایت از ابزارهای تبلیغی زرتشتیان دنباله روی از آبا و اجداد است …

۶ نظر

 1. همانطور که میدانید ریشه همه انسانها از قاره افریقا است وهمه انسانها اناتومی و فرمول خون و بیماریهای مشابه در ۵ قاره دارند و میتوان اگر احتیاج باشد قلب .کبد کلیه. یک افریقای را به یک اروپایی پیوند کرد و برعکس .کسانی که ادعای اریایی دارند افراد شکست خورده.ضد اجتماع و حاشیه ای هستند و روان مختل دارند ایرانیان غقدهای مثل بعضی جهودان خودرا ابر انسان میبیند .(من انم که رستم جوانمرد بود)ولشان کنید بحال خود اگر توهین و افترا زدند پلیس را خبر کنید انها را ببرد .

 2. سلام
  قبول دارید که خود شما هم سید نیستید ?

   • خودتون فرمودید که انسانها امیخته از نژادهای مختلف هستند?
    بنده در مورد این پست پاسخ جامعی دارم ، فقط میخوام بدونم قبول دارید که ژنهای پیامبر در بدنتون نیست ?

    • مدیر سایت

     طبق شجره نامه ای که داریم، نسب ما میرسه به امام حسن مجتبی(ع) اما دیگه از وجود ژن جد حدود سی ام خبر ندارم

    • با سلام ؛ سخنانی بسیار عجیب ، آقای ارسطو :
     آریایی ها ۴۰۰۰ سال پیش – حدودا – آمدند به ایران و اینهمه مخلوط شدن با نژاد های دیگر در ایران بوده است اما هنوز هم که هنوز است نژاد آریایی را میتوان یافت کرد در نژاد برخی مردم ایران [ اگرچه خیلی کم است ] آنوقت انتظار دارید نژاد ۱۴۰۰ سال پیش نباشد ؟ آنهم وقتی برخی سادات تا این حد اند که دیده ام مثلا دختر گفته است شوهر سادات میخواهد . معلوم است که نژاد کاملا از بین نمیرود ، اما وقتی تا چندین نسل مثلا مادران سادات نبوده اند ، ژن کم و ژن های دیگر هم آمده و مخلوط میشوند ، اصولا عنوان این پست را باید در سخنانتان لحاظ میکردید ، انسان ها آمیخته ای از نژاد های مختلف اند اما برای سادات میتوان گفت که رد پای ژن پیامبر و یا ائمه را [ اگرچه پروتئینی بیشتر نیست و نمیدانم این پروتئین برای برخی ( بخصوص باستان ستایان ) چرا اینقدر مهم شده است ] میتوان در ژنشان دید ، اگر سادات واقعی باشد . احترام به سادات بخاطر ژن خودشان نیست ، بخاطر نسبشان است که میگویند این بالأخره میرسد به پیامبر و ائمه و احترام به پیامبر هم بخاطر ژنش نیست ، بخاطر عمل و رفتار و احترامی است که خداوند برای او بیان کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code